درباره مـــا

شرکت اطلس پیچ به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع پیچ،مهره و واشر در ایران، در سال 1364 تأسیس گرديد و همواره در طی دو دهه فعالیت مستمر خود به منظور تولید محصولات باکیفیت بالا براي جلب رضایت مشتریان و توسعه و کسب بازارهای داخلی و خارجی تلاش نموده است.

این شرکت دارای فضایی در حدود 500 متر مربع به همراه 10 نفر نيرو در بخشهای مختلف تولیدی است که با ظرفیت سالیانه بالغ بر 2 هزار تن تولید انواع پیچ، مهره و واشر مطابق سفارش مشتریان فعالیت دارد.

محصولات این شرکت شامل انواع پیچ، مهره و واشر از قبيل Hexagon Head Bolts And Nuts, Stud Bolts, Anchor Bolts, Expansion Bolts, U Bolts, Super Bolts و انواع پیچ و مهرههای خاص مورد استفاده در صنایع مختلف مطابق با استاندادهای جهاني نظير ANSI،ASME ،DIN ،ASTM ،DBL ،MBN ،ISO است. کلیه مراحل تولید، از ایجاد شناسنامه کیفی تا بسته بندی نهایی محصول در داخل كارخانه اين شركت انجام می شود. محصولات تولیدی اطلس پیچ در بازارهای داخلی شناخته شده و از نظر کیفی قابل رقابت با دیگر تولیدکنندگان برتر دنیا از جمله شرکتهای بزرگ اروپایی و آمریکایی اند.
اين شركت  با استفاده بهينه از منابع داخلي و ارائه گواهينامه معتبر، موارد مصرف صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، کارخانجات سیمان و معادن را تأمین مي نمايد.

زمينه فعاليت اطلس پیچ

 صنایع نفت، گاز پتروشیمی
 صنایع انرژی و نیروگاهی
 صنعت خودرو سازی
 صنایع فلزی و ساختمان سازی
 صنعت کشتی سازی
 تاسیسات دریایی و فرا ساحل
 صنایع معادن و راه سازی
 کارخانجات سیمان و فولاد سازی